köpa LTC4420IMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 1.8 V ~ 18 V |
|---|---|
| Typ: | Source Selector Switch |
| Leverantörs Device Package: | 12-MSOP |
| Serier: | PowerPath™ |
| Förhållande - Ingång: Utgång: | 2:1 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4420IMSE#PBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| FET-typ: | N-Channel |
| Utvidgad beskrivning: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 12-MSOP |
| Beskrivning: | IC SOURCE SELECTOR SWITCH 12MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.6µA |
| Ström - Utgång (Max): | 1.6A |
| tillämpningar: | Battery Backup |
| Email: | [email protected] |