köpa LTC4447EDD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4 V ~ 6.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 12-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8ns, 7ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LTC4447EDD#PBF |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 2.5V, 3V |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 42V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 12-DFN (3x3) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC MOSFET DRIVER N-CH 12-DFN |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 3.2A, 3.2A |
| Kanaltyp: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |