köpa LTC6078CMS8#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 10µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Slew Rate: | 0.05 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | LTC6078CMS8TRPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6078CMS8#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 750kHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 750KHZ RRO 8MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 55µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 25mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 0.2pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |