köpa LTC6090HFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 330µV |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Slew Rate: | 21 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6090HFE#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 12MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 16-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 16TSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.8mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 90mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 3pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |