köpa LTC7149EUFD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | -28V |
| Spänning - Ingång (Min): | 3.4V |
| Spänning - Ingång (Max): | 60V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Negative |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC7149EUFD#PBF |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Negative Adjustable 0V 1 Output 4A 28-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK INV ADJ 4A 28QFN |
| Aktuell - utgång: | 4A |
| Email: | [email protected] |