köpa LX8383A-33CV med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 3.3V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | Up to 10V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverantörs Device Package: | TO-247-3 |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-247-3 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | LX8383A-33CV |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 7.5A TO-247-3 |
| Beskrivning: | IC REG LDO 3.3V 7.5A TO247-3 |
| Aktuell - utgång: | 7.5A |