köpa MA15KP30CAE3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 30V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 50.7V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 33.3V |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | DO-204AR |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 15000W (15kW) |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | DO-204AR, Axial |
| Andra namn: | 1086-3806 1086-3806-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MA15KP30CAE3 |
| Beskrivning: | TVS DIODE 30VWM 50.7VC DO204AR |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 296A |