köpa MAL212015472E3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 16V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm) |
| Serier: | 120 ATC |
| Ripple Current: | 4.35A |
| Polarisering: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Can |
| Andra namn: | 4526PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAL212015472E3 |
| Livstid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | 29 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | 4700µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 27 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM 4700UF 20% 16V AXIAL |
| Kapacitans: | 4700µF |
| tillämpningar: | Automotive |
| Email: | [email protected] |