MAX14803CCM+T
Artikelnummer:
MAX14803CCM+T
Tillverkare:
Maxim Integrated
Beskrivning:
IC SWITCH SPST 48LQFP
Datablad:
1.MAX14803CCM+T.pdf2.MAX14803CCM+T.pdf
Introduktion
köpa MAX14803CCM+T med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Tillförsel, Enkel (V +):40 V ~ 250 V
Spänning - Tillförsel, Dual (V ±):±160
Byt tid (Ton, Toff) (Max):3.5µs, 3.5µs
Byt krets:SPST - NO
Leverantörs Device Package:48-LQFP (7x7)
Serier:-
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:48-LQFP
Andra namn:MAX14803CCM+T-ND
MAX14803CCM+TTR
Driftstemperatur:0°C ~ 70°C (TA)
On-State Resistance (Max):48 Ohm
Antal kretsar:16
Multiplexer / Demultiplexer Circuit:1:1
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:15 Weeks
Tillverkarens varunummer:MAX14803CCM+T
Utvidgad beskrivning:16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP (7x7)
Beskrivning:IC SWITCH SPST 48LQFP
Nuvarande - Läckage (IS (av)) (Max):2µA
Överhörning:-80dB @ 5MHz
Laddningsinjektion:820pC
Kanal-till-kanal matchning (ΔRon):2.4 Ohm
Kanalkapacitans (CS (av), CD (av)):11pF
-3db bandbredd:20MHz