köpa MAX15062CATA+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.9V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 53.4V |
| Spänning - Ingång (Min): | 4.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 60V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 8-TDFN (2x2) |
| Serier: | Himalaya |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | MAX15062CATA+T-ND MAX15062CATA+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX15062CATA+T |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 500kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 300mA 8-WFDFN |
| Beskrivning: | IC REG BUCK ADJ 0.3A SYNC 8-TDFN |
| Aktuell - utgång: | 300mA |
| Email: | [email protected] |