köpa MAX34451ETN+ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | - |
| Leverantörs Device Package: | 56-TQFN (7x7) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX34451ETN+ |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Base Station-Networking Line Cards, Servers 56-TQFN (7x7) |
| Beskrivning: | IC MONITOR PMBUS 16CH V/I TQFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 18mA |
| tillämpningar: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |