köpa MAX3949ETE+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.95 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Typ: | Laser Diode Driver |
| Leverantörs Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | MAX3949ETE+T-ND MAX3949ETE+TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 95°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX3949ETE+T |
| Utvidgad beskrivning: | Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.95 V ~ 3.63 V 16-TQFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC LASER DVR AC-COUPLED 16TQFN |
| Datahastighet: | 11.3Gbps |
| Nuvarande - Tillförsel: | 55mA |
| Nuvarande - Modulation: | 85mA |
| Nuvarande - Bias: | 105mA |
| Email: | [email protected] |