köpa MAX4090EXT+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | SC-70-6 |
| Slew Rate: | 275 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | MAX4090EXT+T-ND MAX4090EXT+TTR MAX4090EXTT |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX4090EXT+T |
| Beskrivning: | IC VIDEO BUFFER 6DB SC70-6 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 6.5mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 85mA |
| tillämpningar: | Buffer |
| -3db bandbredd: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |