köpa MAX4361EUA-T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Driver |
| Leverantörs Device Package: | 8-uMAX |
| Serier: | - |
| Protokoll: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 1/0 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX4361EUA-T |
| Utvidgad beskrivning: | 1/0 Driver 8-uMAX |
| Duplex: | - |
| Beskrivning: | IC ADSL DRIVER/RX 8-UMAX |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |