köpa MAX4389EXT+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | SC-70-6 |
| Slew Rate: | 500 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / fall: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | MAX4389EXT+ MAX4389EXT+TCT MAX4389EXT+TCT-ND MAX4389EXTT |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX4389EXT+T |
| Beskrivning: | IC OP AMP 85MHZ R-R SC70-6 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 6mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 95mA |
| tillämpningar: | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd: | 85MHz |
| Email: | [email protected] |