köpa MAX4789ETT+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - ingång: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Serier: | - |
| Sensing Method: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX4789ETT+T |
| Fungera: | Current Limiting |
| Utvidgad beskrivning: | Current Limiting Regulator 200mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| Beskrivning: | IC SWITCH 1X1 6TDFN |
| Aktuell - utgång: | 200mA |
| Noggrannhet: | - |
| Email: | [email protected] |