köpa MAX9585AUB+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 10-uMAX |
| Slew Rate: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Antal kretsar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9585AUB+T |
| Beskrivning: | IC AMP VIDEO FILTER 10-UMAX |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.5mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 140mA |
| tillämpningar: | Filter |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |