köpa MAX9768ETG+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 14 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) |
| Andra namn: | MAX9768ETG+T-ND MAX9768ETG+TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 10W x 1 @ 8 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9768ETG+T |
| Funktioner: | Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 24-TQFN (4x4) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO 10W MONO D 24TQFN |
| Email: | [email protected] |