köpa MAX9788EWP+TG45 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class G |
| Leverantörs Device Package: | 20-WLP (2.52x2.08) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-WFBGA, WLBGA |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) |
| Andra namn: | MAX9788EWP+TG45-ND MAX9788EWP+TG45TR MAX9788EWPTG45 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX9788EWP+TG45 |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-WLP (2.52x2.08) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W MONO 20WLP |
| Email: | [email protected] |