köpa MAX98307ETE+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.6 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Typ: | Class DG |
| Leverantörs Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) |
| Andra namn: | MAX98307ETE+TTR MAX98307ETET |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 3.3W x 1 @ 8 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX98307ETE+T |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class DG 16-TQFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC AMP AUD 3.3W MONO DG 16TQFN |
| Email: | [email protected] |