köpa MCMX100D6 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 3 ~ 10VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Leverantörs Device Package: | 4-SIP |
| Serier: | MCMX |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 4-SIP |
| Utmatningstyp: | DC |
| Andra namn: | CC2134 MCMX100D6-ND |
| On-State Resistance (Max): | 40 mOhm |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MCMX100D6 |
| Ladda ström: | 6A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Beskrivning: | RELAY SSR SIP 6A 100V |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |