köpa MOV-20D270KTR med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 24V |
| Varistor Spänning (Max): | 30V |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Disc 20mm |
| Andra namn: | MOV-20D270KTR-ND MOV-20D270KTRTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 22VDC |
| Maximal växelström: | 17VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MOV-20D270KTR |
| Energi: | 18J |
| Beskrivning: | VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM |
| Nuvarande - Surge: | 2kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 13000pF @ 1kHz |