köpa MXSMBJ16CAE3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 16V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 26V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 17.8V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | DO-214AA, SMB |
| Andra namn: | 1086-14044 1086-14044-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MXSMBJ16CAE3 |
| Beskrivning: | TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 23.1A |