köpa NH00CM10 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 440V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 500V |
| Storlek / Dimension: | 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) |
| Serier: | - |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens varunummer: | NH00CM10 |
| Säkringstyp: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE SQUARE 10A 500VAC/440VDC |
| Nuvarande omdöme: | 10A |