köpa OPA2244EA/250G4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 700µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-VSSOP |
| Slew Rate: | 0.16 V/µs |
| Serier: | MicroAmplifier™ |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | OPA2244EA/250G4 |
| Gain Bandwidth Product: | 430kHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 40µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 25mA |