köpa OPA2381AIDRBRG4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 7µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SON (3x3) |
| Slew Rate: | 12 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | OPA2381AIDRBRG4 |
| Gain Bandwidth Product: | 18MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Transimpedance Amplifier 2 Circuit 8-SON (3x3) |
| Beskrivning: | IC OPAMP TRANSIMP 18MHZ 8SON |
| Nuvarande - Tillförsel: | 800µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 10mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 3pA |
| Förstärkare Typ: | Transimpedance |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |