köpa OPA4340EA/2K5 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 150µV |
| Leverantörs Device Package: | 16-SSOP |
| Slew Rate: | 6 V/µs |
| Serier: | MicroAmplifier™ |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | 296-39133-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | OPA4340EA/2K5 |
| Gain Bandwidth Product: | 5.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP |
| Beskrivning: | IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 16SSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 750µA |
| Ström - Utgång / kanal: | 50mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 0.2pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |