köpa PAM8001XHR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 20-QFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | PAM8001XHRDI |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.8W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PAM8001XHR |
| Funktioner: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 20-QFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN |
| Email: | [email protected] |