köpa PAM8603EDHR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | - |
| Förpackning / fall: | - |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | PAM8603EDHRDI |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 3W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | PAM8603EDHR |
| Funktioner: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SOIC |
| Email: | [email protected] |