köpa PCX1E390MCS1GS med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 25V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | PCX |
| Ripple Current - Low Frequency: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 1.2A @ 100kHz |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - SMD |
| Andra namn: | 493-13696-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 21 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PCX1E390MCS1GS |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 39µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 55 mOhm 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 55 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 39UF 20% 25V SMD |
| Kapacitans: | 39µF |