köpa PFE5KR140E med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±300ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | - |
| Serier: | Powr-Rib®PFE |
| Motstånd (ohm): | 0.14 |
| Power (Watts): | 1100W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Tubular |
| Andra namn: | OHPFE5KR140E OHPFE5KR140E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunktion: | Brackets |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PFE5KR140E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 0.14 OHM 10% 1100W |
| Sammansättning: | Wirewound |
| Beläggning, bostadstyp: | Ceramic |
| Email: | [email protected] |