köpa PWR4525W6801J med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) |
| Serier: | PWR4525 |
| Motstånd (ohm): | 6.8k |
| Power (Watts): | 2W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 4525 J-Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal uppsägningar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PWR4525W6801J |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Funktioner: | Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 6.8k Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |
| Beskrivning: | RES SMD 6.8K OHM 5% 2W 4525 |