RER75F2001PCSL
Artikelnummer:
RER75F2001PCSL
Tillverkare:
Dale / Vishay
Beskrivning:
RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
12080 Pieces
Datablad:
RER75F2001PCSL.pdf
Introduktion
köpa RER75F2001PCSL med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±20ppm/°C
Storlek / Dimension:1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Serier:Military, MIL-PRF-39009, RER75
Motstånd (ohm):2k
Power (Watts):30W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Box
Andra namn:RER75F2001PCSL-MIL
Driftstemperatur:-55°C ~ 250°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:7 Weeks
Tillverkarens varunummer:RER75F2001PCSL
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.625" (15.87mm)
Funktioner:Military, Moisture Resistant
Felaktighet:P (0.1%)
Beskrivning:RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W