RN65C1373FRE6
RN65C1373FRE6
Artikelnummer:
RN65C1373FRE6
Beskrivning:
RES 137K OHM 1/2W 1% AXIAL
tillgänglig kvantitet:
18524 Pieces
Datablad:
RN65C1373FRE6.pdf
Introduktion
köpa RN65C1373FRE6 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±50ppm/°C
Leverantörs Device Package:Axial
Storlek / Dimension:0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serier:Military, MIL-R-10509/2, RN65
Motstånd (ohm):137k
Power (Watts):0.5W, 1/2W
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:Axial
Andra namn:RN65C1373FRE6-MIL
Driftstemperatur:-65°C ~ 175°C
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:RN65C1373FRE6
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:137k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Beskrivning:RES 137K OHM 1/2W 1% AXIAL