köpa SCH114-560 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | SCH114 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SCH114-560 |
| Induktans: | 56µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 194 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 56UH 1.7A 194 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 194 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.7A |
| Nuvarande - Mättnad: | 1.9A |