SM108032005FE
SM108032005FE
Artikelnummer:
SM108032005FE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 20M OHM 2.5W 1% RADIAL
Datablad:
SM108032005FE.pdf
Introduktion
köpa SM108032005FE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:-
Leverantörs Device Package:-
Storlek / Dimension:2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
Serier:Slim-Mox
Motstånd (ohm):20M
Power (Watts):2.5W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:SM108032005FE-ND
SM108FE-20M
Driftstemperatur:-55°C ~ 110°C
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:SM108032005FE
Höjd - Sittande (Max):0.340" (8.64mm)
Funktioner:Non-Inductive
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:20M Ohm ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film
Beskrivning:RES 20M OHM 2.5W 1% RADIAL