köpa SM15T220CA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 188V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 388V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 209V |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | SMC |
| Serier: | SM15T, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | DO-214AB, SMC |
| Andra namn: | 497-7866-2 SM15T220CA-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | SM15T220CA |
| Beskrivning: | TVS DIODE 188VWM 388VC SMC |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 26A (8/20µs) |