köpa SN74LV573AZQNR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x3) |
| Serier: | 74LV |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 20-VFBGA |
| Utmatningstyp: | Tri-State |
| Andra namn: | 296-29552-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SN74LV573AZQNR |
| Logik typ: | D-Type Transparent Latch |
| Oberoende kretsar: | 1 |
| Utvidgad beskrivning: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x3) |
| Beskrivning: | IC OCT TRANSP LATCH D 3ST 20BGA |
| Fördröjningstid - förökning: | 1ns |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 16mA, 16mA |
| Krets: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |