köpa SN75LBC174A16DW med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Typ: | Driver |
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Serier: | - |
| Protokoll: | RS422, RS485 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andra namn: | 296-34171-5 SN75LBC174A16DW-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |