köpa SRF1280-680M med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Testinduktans - ansluten i serie: | 272µH |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | SRF1280 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | SRF1280-680MTR SRF1280680M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal rullar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRF1280-680M |
| Induktans - ansluten i parallell: | 68µH |
| Höjd: | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 123 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivning: | INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD |
| DC-resistans (DCR) - Serie: | 469 mOhm Max |
| DC-resistans (DCR) - Parallell: | 123 mOhm Max |
| Nuvarande mättnad - Serie: | 2.22A |
| Nuvarande mättnad - Parallellt: | 4.44A |
| Nuvarande betyg - Serie: | 1.22A |
| Nuvarande betyg - Parallellt: | 2.44A |