köpa SRN4018TA-470M med BYCHPS
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Storlek / Dimension: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | SRN4018TA |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 10 @ 100kHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | SRN4018TA-470MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRN4018TA-470M |
| Induktans: | 47µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 17MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 585 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 47UH 580MA 585 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 585 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 580mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 600mA |