SRU3017-220Y
SRU3017-220Y
Artikelnummer:
SRU3017-220Y
Tillverkare:
Bourns, Inc.
Beskrivning:
FIXED IND 22UH 600MA 250 MOHM
Datablad:
SRU3017-220Y.pdf
Introduktion
köpa SRU3017-220Y med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Typ:Wirewound
Tolerans:±30%
Leverantörs Device Package:-
Storlek / Dimension:0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm)
Skärm:Shielded
Serier:SRU3017
betyg:-
Q @ Freq:20 @ 2.52MHz
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:Nonstandard
Andra namn:SRU3017-220Y-ND
SRU3017-220YTR
SRU3017220Y
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Material - Kärna:Ferrite
Tillverkarens normala ledtid:20 Weeks
Tillverkarens varunummer:SRU3017-220Y
Induktans:22µH
Höjd - Sittande (Max):0.079" (2.00mm)
Frekvens - test:100kHz
Frekvens - Självresonans:30MHz
Utvidgad beskrivning:22µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Nonstandard
Beskrivning:FIXED IND 22UH 600MA 250 MOHM
DC-resistans (DCR):250 mOhm
Nuvarande omdöme:600mA
Nuvarande - Mättnad:300mA