TL88K4K70E
Artikelnummer:
TL88K4K70E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 4.7K OHM 10% 114W
Datablad:
TL88K4K70E.pdf
Introduktion
köpa TL88K4K70E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±10%
Temperaturkoefficient:±250ppm/°C
Storlek / Dimension:3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
Serier:TL
Motstånd (ohm):4.7k
Power (Watts):114W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Modular
Andra namn:OHTL88K4K70E
OHTL88K4K70E-ND
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:8 Weeks
Tillverkarens varunummer:TL88K4K70E
Lead Style:Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 4.7K OHM 10% 114W