köpa UAL10-2R5F8 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Serier: | UAL |
| Motstånd (ohm): | 2.5 |
| Power (Watts): | 10W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Andra namn: | 696-1431 UAL-10-2.5F UAL-10-2.5F-ND UAL10-2R5F8-ND UAL102R5F8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UAL10-2R5F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.417" (10.60mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 10W |