UAL50-20KF8
UAL50-20KF8
Artikelnummer:
UAL50-20KF8
Tillverkare:
Riedon
Beskrivning:
RES CHAS MNT 20K OHM 1% 50W
Datablad:
1.UAL50-20KF8.pdf2.UAL50-20KF8.pdf
Introduktion
köpa UAL50-20KF8 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±20ppm/°C
Storlek / Dimension:1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Serier:UAL
Motstånd (ohm):20k
Power (Watts):50W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Box
Andra namn:696-1467
UAL-50-20000F
UAL-50-20000F-ND
UAL50-20KF8-ND
UAL5020KF8
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:8 Weeks
Tillverkarens varunummer:UAL50-20KF8
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.630" (16.00mm)
Funktioner:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 20K OHM 1% 50W