köpa UAL50-750RF8 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Serier: | UAL |
| Motstånd (ohm): | 750 |
| Power (Watts): | 50W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Andra namn: | UAL-50 750 OHM 1% UAL-50-750F UAL-50-750F-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UAL50-750RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 750 OHM 1% 50W |