köpa UCC2809PWTR-1 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 19 V |
|---|---|
| Spänning - Starta upp: | 10V |
| Spänning - Uppdelning: | - |
| Topologi: | Boost, Flyback, Forward |
| Leverantörs Device Package: | 8-TSSOP |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgångsisolering: | Isolated |
| Andra namn: | 296-34869-2 UCC2809PWTR-1-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UCC2809PWTR-1 |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvensomkoppling: | 1MHz |
| Felskydd: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Converter Offline Boost, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-TSSOP |
| Driftscykel: | 70% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR PWM CM 8-TSSOP |
| Kontrollfunktioner: | Frequency Control, Soft Start |
| Email: | [email protected] |