köpa UCC3807N-1G4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 6.9 V ~ 13.5 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 8-PDIP |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UCC3807N-1G4 |
| Fungera: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 202kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-PDIP |
| Driftscykel (Max): | 78% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| Kontrollfunktioner: | - |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |