köpa UCC3839N med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 7.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | - |
| Leverantörs Device Package: | 14-PDIP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andra namn: | 296-11517-5 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | UCC3839N |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 14-PDIP |
| Beskrivning: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 14DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.3mA |
| tillämpningar: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |