köpa UPM1J150MED med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 63V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serier: | UPM |
| Ripple Current: | 92mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPM1J150MED |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | 730 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 15µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL |
| Kapacitans: | 15µF |